איך משקמים שיער פגום?

מי מאיתנו לא שואף למראה שיער שופע ובריא, כזה שאפשר להשיג עם אורח חיים בריא ושימוש בתכשירים מתאימים? זהו בלי ספק האידיאל והרבה פעמים קשה להגיע לנקודה הזו אחרי שהשיער נפגע מסיבה כזו או אחרת. אם גם אתם סובלים משיער פגום מסיבות שונות אנחנו רוצים לחלוק כמה טיפים שיעזרו לשקם אותו.

שיקום שיער לאחר החלקה

החלקת שיער מביאה לא אחת למצב של שיער פגום, במיוחד כאשר אפקט ההחלקה מתחיל להתפוגג. החדשות הטובות הן שבהחלט ניתן להתגבר על המצב הזה. הדבר הראשון שחשוב לעשות זה לשפר את התזונה ולצרוך מזון עם הרבה ויטמינים מסוג B,A ו-C. חשוב לשפר במקביל את צריכת החלבון והאומגה 3 ולשתות כמויות גדולות של מים מדי יום. חשוב להימנע משימוש מוגזם בתכשירים ובעיקר לשמור על הלחות בקרקפת. כדי להגן על השיער מומלץ לקלוע אותו לצמה או לאסוף לקוקו אבל לא למתוח יותר מדי.

שיקום שיער יבש

כדי לשקם שיער יבש חשוב להפחית את השימו במייבש ומחליק ועדיף להימנע מזה כליל. חשוב להשתמש בשמפו טבעי ומזין וגם במרכך עם חומרי הזנה, גם כאן בדגש על תכשירים טבעיים כמה שרק אפשר. מומלץ להימנע עד כמה שרק אפשר ממזג אוויר קיצוני חם ויבש, קר מאד, מחשיפה לשמש וממגע השיער עם כלור בבריכה ומלח בים.

שיקום שיער שבור

נסיים עם תופעה נפוצה – שיער שבור. לשיקום שיער שבור יש להשתמש בתכשירים משקמים עשירים בחומרים מזינים, להימנע משימוש במחליק ומייבש, לגזור באופן קבוע את הקצוות המפוצלים ולהימנע מתסרוקות הדוקות. גם במקרה זה שווה לשפר את התזונה וזה לחלוטין יכול לעזור. זכרו – שיקום שיער פגום זה תהליך שלוקח זמן וחשוב להתמיד. עם הזמן אפשר בהחלט להחזיר את השיער למצב בריא ושופע.  
מרחבי הרשת: סיבים אופטיים – הצטרפו לשירות האינטרנט בסיבים אופטיים מבית yes