10 טיפים לשמירה על כושר במינימום מאמץ

מחפשים דרך להיכנס לכושר ומרגישים שפשוט אין לכם זמן? אנחנו ב fnet דאגנו להביא לכם את הבלתי אפשרי וריכזנו מספר דרכים, שיעזרו לכם לשמור על כושר גופני במינימום מאמץ!

לא מאמינים שיש דבר כזה? תופתעו לגלות שזה קיים ואפשרי! בעזרת החלטות נכונות, ובחירות הדורשות מאמץ קטן, תוכלו להגדיל את היקף הפעילות הגופנית שלכם, מה שיתרום לבריאות שלכם, להרגשה חיובית ולמצב רוח מרומם, וכמובן ליופי ולטיפוח המראה שלכם!

היכנסו כבר עכשיו למגזין fnet, המגזין המוביל לבריאות ולטיפוח הגוף, אשר יעניק לכם את טיפים ומידע יקר, שהולך לשנות לכם את החיים ואת הבריאות. זה נשמע כמו חלום אבל מדובר במציאות, שתשנה את הכושר הגופני שלכם!

היום ניתן למצוא המון בתי ספר המציעים לימודים שונים המסבירים אך לבשל או לאפות אוכל בצורה בריאה היותר שאינה מזיקה לגוף ושאפילו תורמת לכושר ויוצרת גוף חטוב ובריא.  כושר גופני ובישול ואכילה בריאה הם חלק בלתי נפרד והם חייבים ללכת ביחד. כאשר אדם עושה כושר ורוצה לשמור על מבנה גוף חטוב הוא חייב לשלב א זה עם בישול בריא תקין ונכון ואכילה בריאה.

10  טיפים לשמירה על כושר במינימום מאמץ

כושר גופני הוא חשוב מאין כמוהו לפעילות תקינה של הגוף ולהבטחת בריאותו לאורך שנים. הבעיה מתחילה כאשר שגרת החיים עמוסה ונדרש כוח רצון עצום, על מנת לפנות זמן לפעילות גופנית. לכן ריכזנו לכם ב- fnet, 10 טיפים שיעזרו לשמור על הכושר ללא מאמץ גדול ומיוחד.

  1. כיווץ אגן בישיבה – גם בישיבה במשרד ניתן לעשות כושר פשוט למדי ולכווץ את האגן במרווחים קבועים למשך כמה דקות כל פעם. הדבר יעזור לשרירים שלכם ויחזק אותם.
  2. תרגילים מול הטלוויזיה – שבו בנחת אל מול התכנית האהובה עליכם והפעילו לחץ על שרירי הידיים או הרגליים, ובכך תרוויחו אימון קל שיגרום לכם להרגיש רעננים
  3. לרדת תחנה אחת התחנה הקרובה לביתכם – הדבר יאפשר לכם ללכת מרחק הליכה קצר, שהוא משמעותי מאוד לכושר.
  4. להחנות רחוק ממקום העבודה – אם אתם לא נוסעים בתחבורה ציבורית, חנייה במקום מרוחק, תגרום לכך שתרוויחו שתי הליכות קצרות במהלך היום.
  5. להאריך את הטיול עם הכלב –  אם בבעלותכם חיית מחמד, האריכו את הטיול שלה.
  6. לעלות במדרגות במקום במעלית – כאשר מדובר במספר קומות קטן, הבחירה במדרגות תועיל לחיזוק שרירי הרגליים שלכם.
  7. עזרו במטלות הבית – התנדבו לעשות כמה ממטלות הבית, הדבר נחשה לפעילות גופנית, במיוחד כאשר מדובר בניקיון יסודי.
  8. צאו לטיול – אפשרו לעצמכם לצאת מידי פעם לטיול קצר, אם לאחר ארוחה או אם לקראת ערב.
  9. השתדלו לעשות עבודה פיזית – במיוחד אם אתם רגילים לעבוד בישיבה, קחו על עצמכם פרויקטים של עבודה פיזית כמו בניית ארון או טיפול בגינה.
  10. קבעו פעילויות מחוץ לבית – כל פעילות מחוץ לבית כרוכה בהוצאת אנרגיה, המאמצת את הגוף ומועילה לכושר הגופני ולהרגשה האישית.