פרוביוטיקה הכי חזקה

אנשים רבים סובלים מחוסר איזון במעיים ובמערכת העיכול אשר נוצר כתוצאה מסיבות שונות ומשונות… אותו חוסר איזון עלול לגרום בטווח הקצר להופעה של סימפטומים הפוגעים באיכות החיים שלנו כמו למשל גזים, נפיחות, שלשולים, עצירות ואפילו כאבי בטן וסחרחורות ובטווח הארוך לבעיות נוספות כמו היווצרות של זיהומים, פטריות ומחלות מעיים כמו למשל קנדידה, הליקובקטר פילורי, אולקוס, ריפלוקס ועוד…

איך נוצר מצב של חוסר איזון במעיים?

  • אכילת מזונות מתועשים, מזונות עשירים בפחמימות ושומנים, מזונות שמכילים כמויות גבוהות של סוכר יוצרים מצב של חוסר איזון במערכת העיכול ומעודדים היווצרות של פטריות וסביבה חיידקית שאיננה אופטימלית
  • נטילת תרופות דוגמת אנטיביוטיקה גורמת גם היא לחוסר איזון במעיים שכן החיידקים הרעים מחסלים את החיידקים הטובים בזמן נטילת האנטיביוטיקה כחלק בלתי נפרד מתהליך המלחמה של האנטיביוטיקה במחלה, בזיהום או בדלקת.
  • חשיפה לרעלנים המגרים את המעיים כמו למשל חומרים שנוצרים במעבדה, חומרים שמיוצרים מנפט, חומרים משמרים, צבעי מאכל ועוד
  • תפקוד לקוי של המערכות האחרות בגוף כמו למשל בעיות בכבד יכול לגרום למצב של עומס על מערכת העיכול
  • מתח נפשי, לחץ וסטרס מעודדים גם הם חוסר איזון במערכת העיכול ומשפיעים עליה לרעה.

חוסר איזון במעיים – כיצד זה משפיע על בריאות הגוף שלנו?

קיימים שני סוגים של חיידקים המתיישבים במעיים שלנו: חיידקים פתגוניים וחיידקים פרוביוטיים. הפתגוניים מכונים ״הרעים״ והפרוביוטיים ״הטובים״. בעוד הטובים משגשגים כאשר הם מוזנים ברבי סוכרים כמו סיבים תזונתיים הרעים מוזמנים מסוכרים פשוטים וממזון מעובד. התפקיד של הטובים: לשמור על המעיים מפני הרעים והרעים כמובן רוצים לפלוש ולייצר מצב של חוסר איזון על חשבון הטובים. כשיש מצב של חוסר איזון, הרכיבים החיוניים שאנו כן צורכים מהמזון נספגים בצורה הרבה פחות טובה והרעלים שאנו נחשפים אליהם לא מנוטרלים ואז זה יכול לגרום לכל מיני מחלות. גם הסיכוי להיווצרות של דלקת עולה כאשר נוצר מצב של חוסר איזון והמערכת החיסונית שלנו הופכת לחלשה.

מה אפשר לעשות בשביל לשמור על פלורת מעיים מאוזנת ועל סביבה פוריה במערכת העיכול?

  1. להקפיד לאכול נכון ולהימנע מצריכה של כל אותם מזונות שתיארנו קודם לכן
  2. להשתדל להימנע ממצבים של מתח, סטרס ולחץ ככל הניתן
  3. לקחת פרוביוטיקה הכי חזקהפרוביוטיקה

פרוביוטיקה הכי חזקה הינה פורמולה אשר פותחה על ידי חברת נוטרי די. הפורמולה עשירה ב-25 מליארד חיידקים פרוביוטיים ידידותיים מסוגים שונים ולכן היא תוקפת כל מיני מצבים המאפיינים חוסר איזון כמו למשל תסמונת המעי הרגיז, קוליטיס, קרוהן, ריפלוקס, צרבות, שילשולים, עצירויות, גזים ונפיחות. פרוביוטיקה הכי חזקה מסייעת גם בחיזוקה של המערכת החיסונית, היא תורמת לשיפור מראה העור, מצוינת לטיפול במגוון של מצבים הקשורים לבעיות במערכת העיכול והמעיים ולמעשה היא נחשבת לפורמולה בטוחה לשימוש אותה ניתן לצרוך על בסיס קבוע.