ניתוח אף לאנשים חסרי ביטחון עצמי

אוי, האף… האף…

מדוע אנשים מסוימים לא מסוגלים לגשת אל המראה הקבועה בביתם? למה ישנם כאלה שבאופן קבוע מניחים את היד על האף בבואם במגע עם קהל?

כן. יש דבר כזה. אנשים שמתביישים במראה האף שלהם וזה גורם להם לחוסר בטחון עצמי. מעתה ניתן לעזור להם בעזרת ניתוח אף לאנשים חסרי ביטחון עצמי!

 

ניתוח אף לאנשים חסרי ביטחון עצמי

כל אדם נולד עם אף מסוים, והוא משתנה מזה לזה. האף הוא איבר מרכזי בפנים של האדם והוא זה שיוצר את האישיות שלו. ישנם אנשים המתביישים במראה האף שלהם לפעמים בצדק ולפעמים לא כל כך… הם מרגישים כי הוא מוזר או משונה, אולי קצת עקום ואולי לא ישר. יש אנשים שנולדו עם אף נשרי מחודד או רחב מדי לטעמם, אנשים שהאף שלהם לא ממש סימטרי והוא נוטה מעט לצד אחד.

מנגד, נמצאים אנשים אשר האף שלהם נחבל או נהרס במהלך תאונה או פציעה. האף קיבל צלקת או צורה מעוותת והם מתביישים ממראה האף.

כל האנשים האלה יכולים לבצע ניתוח אף לאנשים חסרי ביטחון עצמי ולשפר את הדימוי העצמי שלהם.

 

לפני ניתוח אף לאנשים חסרי ביטחון עצמי

כאשר מדובר באנשים נחיתים ממראה האף, חשוב יותר להקדים לפני ניתוח אף לאנשים חסרי ביטחון עצמי, הדמיה של האף העתידי. זה כדאי כדי שלא יפתחו ציפיות מיותרות, אנשים אלה עלולים לדמיין לעצמם מראה מושלם שאולי הוא לא בדיוק מציאותי. הרופא המנתח ידגים לפניהם את מראה האף שיושג בעזרת הניתוח, כך הם יבינו למה עליהם לצפות והם גם יכולים לחוות דעה. אם מבחינה מסוימת לא נראה להם האף העתידי הם יכולים לשאול ולהתיעץ, לבקש לקבל הסבר או לשנות את התכנית.

 

שיפור איכות החיים

השיפור שיושג בעזרת ניתוח האף אמור לשפר את איכות החיים שלהם. בבת אחת הם מרגישים כי הוסרה מהם הסטיגמה והם מגדירים כי ממש "נולדו מחדש". אנשים כאלה חשים הקלה אדירה, יותר הם אינם מתביישים במראה שלהם. הם לא מפחדים להופיע לפני קהל ולא מסתייגים מפגישות אישיות זה עם זה. אנשים שהאף שלהם זכו לשיפוץ, קיבלו ממש את חייהם במתנה.

סובלים מדימוי עצמי נמוך? מתביישים עם האף? בואו לעשות ניתוח אף ותהנו מתוצאות נפלאות!