כל הגזרות החדשות שנכנסו לעולם בגדי הים

הקיץ כבר כמעט בשיא לו ואין ספק שמדינת ישראל היא המקום המושלם להיות בו בעונה הזו. מעלות גבוהות, מקומות יפים לטייל בהם ובעיקר לא מעט חופים ובריכות לבקר בהם ולהתרענן בשיא החום. וכמובן שביקור בים או בבריכה דורש גם בגד ים מתאים, ואם גם אתם מחפשת מראה חדש, זה הזמן להכיר את כל הגזרות החמות של בגדי ים לנשים שתוכלי למצוא היום בחנויות.

טנקיני

יש מצב שמדובר כאן בגזרה החמה ביותר בישראל בשנה-שנתיים האחרונות ונראה שזוהי הבחירה המועדפת ואפילו הטבעית על הרבה אנשים. הטנקיני הוא בעצם סוג של ביקיני, התחתון הוא תחתון רגיל והחלק העליון הוא מעין טופ או גופיה. היתרון כאן הוא שניתן לבחור בגופיות מסוגים שונים ובאורכים משתנים וזה מעולה למי שמעוניינת להסתיר חלקים מהגוף כרצונה, אך עדיין ליהנות מגזרה של ביקיני.

מונוקיני

מונוקיני זה סוג של שילוב מעניין בין ביקיני לבגד ים שלם. הוא מרכב מחלק עליון ותחתון עם מעין פיסת בד המחברת בין החלקים באיזור הבטן. גזרה מדליקה ביותר ואפשר לראות הרבה דגמים יוקרתיים מהסוג הזה.

בגד ים שמלה

לא מעט נשים מחפשות סגנון דווקא צנוע יותר ובגד ים השמלה בהחלט עונה על הדרישה. הוא כולל מעין חצאית שמכסה גם את איזור הירכיים ובכך מאפשר להסתיר גם את האיזור הזה בניגוד לגזרות אחרות.

ביקיני או בגד ים שלם?

כמובן שאפשר למצוא גם אחלה של בגדי ים לנשים בגזרות הקלאסיות של בגד ים שלם או ביקיני. הקיץ הזה מביא איתו הרבה חידושים, צבעים חדשים, בדים מיוחדים ולא מעט כיף. זה הזמן לבחור את הבגד המושלם לקיץ הקרוב, ומי אמר שאת חייבת ללכת על בגד ים אחד בלבד?