כיצד נבחר את הבגד המתאים לנו ביותר

כל אחת מאתנו נראית אחרת מחברתה, ישנן נשים בעלות מבנה גוף אגסי, אחרות בעלות מבנה גוף קטן וכן הלאה. על כן, גזרה מסוימת יכולה להראות מעולה על אישה אחת, אבל לא להתאים לאישה אחרת. כמו כל דבר בחיים, האישה צריכה לחשוב על הבגד שיראה הכי יפה עליה, גם אם הוא לא בהכרח נראה יפה על אחרות.

תחילה, עלייך להיות מודעת לגזרה שלך על כל יתרונותיה וחסרונותיה, באם את בעלת אגן רחב וכתפיים צרות – לבשי חולצות רחבות המגיעות עד אמצע הישבן וזכרי כי מכנסיים מחויטים בגזרה ישרה, עדיפים על מכנסיים צמודים בגזרת סקיני. אם המצב הוא הפוך, כלומר, את בעלת אגן צר וכתפיים רחבות, השתדלי ללבוש חולצות בהן תפירת הכתפיים לא עוברת אותן ולהימנע מחולצות עם כריות. אלו מתאימות יותר לבעלות כתפיים צרות.

הרציונל העומד מאחורי קביעות אלה – הוא פשוט. שאלי את עצמך, אלו תכונות בגוף שלך תרצי להבליט ואלו תרצי לטשטש. אגן רחב יראה טוב יותר בגזרה ישרה או בגזרת עיפרון, לעומת אגן צר אשר גזרה ישרה עלולה שלא להחמיא לו. באם רצונך להבליט את החזה, רצוי שתמנעי מלבישת חולצות מכופתרות, אלו רחבות יותר באזור החזה וצרות יותר באזור האגן.

צורת הבגד, משפיעה רבות על המראה שלו על הגוף שלך, נסי לדמיין שהבגד הוא אישה. איזו מין אישה הייתה החולצה בעלת הכריות בכתפיים? סביר להניח שאחת בעלת כתפיים צרות. עכשיו, שאלי את עצמך איך זה יראה עלייך, האם הבגד ייצור את המראה לו את מייחלת? אם לא, ייתכן ועדיף שלא תרכשי את החולצה המסוימת הזו ותעברי הלאה לבגדים אחרים.

כעת, משאת יודעת איזו גזרה היא המתאימה לך ביותר, נעבור לצבעים, לכל אחת מאתנו גוון עור שונה ולכן, ישנם צבעים שיתאימו לנו יותר, יבליטו את העיניים ואת הפנים וישנם כאלו שרק יטשטשו אותם וישוו לנו מראה חיוור. צבעים בהירים, כגון צהוב, לבן ותכלת, יתאימו יותר לבעלות עור כהה, או שזוף. השניים הראשונים יבליטו עיניים כהות ואילו זה האחרון, יבליט עיניים בהירות. צבעים כהים, כגון כחול, שחור, סגול ולעיתים אדום יתאימו יותר לבעלות גוון עור בהיר. אלו יתנו חיות לגוון העור וישוו לך מראה מעט יותר שזוף. צבעי ביניים, אלו אשר אינם כהים אך גם אינם בהירים, יתאימו יותר לנשים בעלות עור מעט צהבהב, אלו יטשטשו את הגוון הצהבהב ויתנו לעורך גוון קצת יותר מתון.

לסיכום, כשאת קונה בגדים, התחשבי בשלל הפרמטרים – צבע, גזרה ומידה. אל תקני מכנסיים במידה שקטנה עלייך. אלו גם לא יתאימו לך וגם יהיו לא נוחות. זכרי – את קונה את הבגד בשבילך, לא בשביל אחרות.