הסרת שיער בלייזר לנשים – מה העלויות?

טיפולי הסרת שיער לנשים שניתן למצוא כיום הם טיפולים בטוחים, יעילים ומקצועיים למדי. כשמדובר על הסרת שיער בלייזר לנשים ככל שזהו מכון ותיק ומנוסה ומנוסה יותר המציע טיפול מתקדם וחדשני יותר כך יעלה גם המחיר. בואו ננסה להבין פחות או יותר את העלויות הממוצעות.

לייזר ברגליים

הסרת שיער בלייזר לנשים באזור הרגליים תעלה בין 200 ל-470 שקלים לרגל עליונה ועד כ-330 שקלים לרגל תחתונה. נהוג לגבות תשלום נוסף על הסרת שיער מבהונות הרגליים.

לייזר פלג גוף עליון

מדובר על אזורים רבות לרבות בתי שחי, חזה, בטן, ידיים, גב עליון וכן הלאה. ככל שמדובר על יותר אזורים כך יעלה גם המחיר. ככלל מדובר בסכום שבין 100 ל-200 שקלים לאזור. באופן טבעי זה נכון כשמדובר על הסרת שיער לנשים, אצל גברים המחיר גבוה יותר.

הסרת שיער בלייזר בידיים

אזור מבוקש ביותר אצל נשים וגם אצל גברים. המחיר לנשים לשלושת רבעי יד עומד על ממוצע של 300 שקלים.

לייזר בפנים

לא מעט נשים סובלות משיעור יתר באזור הפנים וטיפולי הסרת שיער בלייזר לנשים בהחלט יתאימו גם כאן. האזורים משתנים (סנטר, אזור השפם, אזור הלחיים והפאות וכו׳) והעלות לכל אזור היא בין 50 ל-100 שקלים. ניתן למצוא מכונים שמציעים הסרת בכל אזור הפנים בפחות מ-300 שקלים לטיפול בודד.

לייזר במפשעות

לקראת חודשי הקיץ הביקוש לטיפולי הסרת שיער לנשים עולה וזהו אחד האזורים המבוקשים ספציפית לכל מי שרוצה להסתובב בכיף עם בגד ים חדש. העלות לטיפול אחד באזור המפשעות היא בין 100 ל-200 שקלים.

המחירים כמובן משתנים ממכון למכון ובנוסף אפשר למצוא דילים למי שמחפשת הסרת שיער בכמה אזורים שונים בגוף.