הדמיית שיער

הדמיית שיער היא טיפול אשר במסגרתו מחדירים פיגמנטים אורגניים  לקרקפת בנקודות בהם נוצרות קרחות. הפיגמנטים מוחדרים לתוך השכבת האפידרמיס העליונה בעור ונאחזים ברקמות הנמצאות בה. הם מחזיקים מעמד בין 4 ל 5 שנים ואינם משנים את צבעם. לכל היותר הם דוהים ואז ניתן לחדש טיפול. התהליך מתבצע בעזרת מכשיר מיוחד שמורכבות עליו מחטים זעירות הרוטטות במהירות גבוהה ומחדירות את הפיגמנטים לעור. הן אינן מגיעות לכלי הדם, ולכן, אינן מסוגלות לגרום לדימום. כל התהליך נעשה תחת אלחוש מקומי ואינו כואב. אין תופעות לוואי והמטופל יכול לחזור במיידית לפעילותיו השוטפות.

מספר מפגשים

החדרת הפיגמנטציה נעשית בנקודות נקודות ונראות כמו תחליף לזקיקי שיער טבעיים. האזור הנצבע משתלב היטב עם השיער הקיים ונוצר מראה אחיד של קרקפת. טיפול ראשון במיקרו פיגמנטציה אורך בין 20 ל 40 דקות והאחרים קצרים אף יותר. כלל הטיפול נערך בסדרה שבין  3 ל 5 מפגשים ובהתאם לצורך. במקרים של קרחות קטנות התוצאות ניכרות לעין כבר לאחר הטיפול הראשון והשני. במקרים בהם יש שטח גדול יותר למלא יש לחכות כשבוע ימים. החומרים הינם אורגניים ומותרים לשימוש וכל התהליך מפוקח על ידי הרשויות המתאימות. יש הבדל גדול בין השתלת שיער ובין קעקוע שבמהלכו מוחדרים פיגמנטים לשכבות עור עמוקות יותר. קעקוע צובע שטח מלא ולא יוצר אפקט של צביעה נקודתית כמו פיגמנטציה.

יתרונות רבים

הדמיית שיער מתאימה לגברים ולנשים כאחד. היא מאוד מקובלת על נשים שאוהבות שיער קצוץ, אבל גם נשים בעלות שיער ארוך אשר סובלות מתופעת התקרחות מגיעות למכון שלנו על מנת לבצע הדמיית שיער ומקבלות תוצאות טובות מאוד. קרחות גורמות לנשים ולגברים רבים כאחד חוסר ביטחון שנובע מהמראה שלהם, ולכן, הם מחפשים שיטות יעילות להסתרת הקרחות. שיטה זאת יכולה לתת מענה טוב ומייתרת במקרים רבים טיפול חודרני ויקר כמו השתלת שיער. יותר מכך, במקרים רבים, נוצרות צלקות שנובעות מטיפול השתלת שיער כושל ודווקא כאן הדמיית שיער, או בשמה האחר פיגמנטציה עוזרת מאוד. במקרים כאלו מקפידים מאוד לבצע את ההדמיה רק לאחר שהצלקות מגלידות ורק בנסיבות בהן הדבר מתאפשר.

קליניקה מקצועית

טיפול פיגמנטציה מחייב ידע וניסיון. המטפל חייב לבצע את הצביעה בדיוק מרבי תוך כדי הקפדה על איכות ומינון הפיגמנט המוחדר. כמות גדולה או קטנה מדי עלולה לשבש את המראה הכללי של האזור הצבוע. המדד להדמיית שיער מעולה נבחן כאשר מביטים ממרחק של 10 סנטימטר ויותר על מקום הטיפול ואין מבחינים בהבדל בינו ובין האזור בעל השיער טבעי. באמצעות תשתית מקצועית ניתן להגיע לתוצאות כאלו.

יועצים ומומחים של קליניקה מסודרת יקשיבו בסבלנות, יענו לכל שאלה ויספקו טיפולי הדמית שיער מתאימים לכל לקוח ותיק כחדש.