דיאטה HCG- תוצאות מהירות תוך זמן קצר

דיאטה זו מילה ששומעים כמעט בכל שיחה. כיום אנשים רבים סובלים מעודף משקל ומחפשים פתרונות מהירים לירידה במשקל. לא רבים מצליחים למצוא דיאטה שתחזיק מעמד לאורך זמן  דיאטת hcg היא הדיאטה הראשונה בארץ המבטיחה תוצאות מהירות תוך זמן קצר. דיאטת hcg מסוג זה מעניקה הזדמנות לאנשים הנאבקים במשך שנים רבות במשקל לקחת אחריות על חייהם ולהפחית ממשקל גופם. כדי להפוך את הליך ההרזיה ליעיל יש לשלב תזונה נכונה ואורח חיים בריא.

דיאטות HCG לא כוללות מזונות מעובדים

כידוע, אכילה של מזונות מעובדים מזיקה לגוף, זמן קצר לאחר ארוחה הכוללת מזונות מעובדים הדם מתמלא בכמויות גדולות של כולסטרול המשבש את מערכת העצבים. אכילה של מזונות מעובדים דומה להתפוצצות מידע. לדוגמא נסו לצפות בכמה ערוצי טלוויזיה במקביל ובדקו לאחר מכן את ההרגשה, ותגלו שתהיו חשופים לכמויות אדירות של מידע, פנים ותנועות גוף. לאכילה של מזונות מעובדים יש בדיוק את אותה השפעה על הגוף-ייצור חוויות שיא המשנות את כל חווית האכילה. דיאטות hcg בבסיסן נחשבות לדיאטות מהירות במיוחד וכוללות מזונות לא מעובדים.

דיאטת HCG – דחיית סיפוקים

האתגר הכי גדול של אנשים המתחילים דיאטה הוא דחיית סיפוקים.לא אחת אנשים נשברים וחוזרי להרגלים הישנים וזו מקור הבעיה. סיפוק מיידי, מוצרים רבים-כל אלה מהווים בעיה לא פשוטה עבור אנשים המנסים להתחיל דיאטה. כאשר מגיעים לדבר על דיאטה דחיית סיפוקים היא המוטיב העיקרי קודם כל יש ללמוד לבטל את כל הסיפוקים לסוגים שונים של מזונות כמו למשל שוקולד. כדי לראות תוצאות יש להקפיד על תפריט דיאטטי שלא כולל מאכלים שומניים.  כל בן אדם שחווה ירידה מהירה במשקל יודע כי התוצאה זריזה ורוב המקרים לא יעילה. דיאטות  hcg מבוססות על תפריט קפדני המכיל מזונות מסוימים שיש להקפיד ולאכול אותם במהלך הדיאטה לתקופה של 40 יום. דיאטה hcg  גורמת להפרדת השומן מהמחסנים שלו בגוף על ידי נטילת הורמון בשם hcg והיצמדות לתפריט.

התהליך המהפכני של ד"ר סימנס, תהליך דיאטת hcg הומצאה בשנות החמישים על ידי ד"ר סימונס, רופא ומדען שביקש למצוא את הפתרון להשמנת יתר. במהלך מחקרו הבין ד"ר סימונס שהמזון שאנשים אכלו לפני מאה שנה היה מזון אורגני. אנשים גידלו את הפירות והירקות בעצמם. כיום בעקבות השינוי שחל בתעשיית המזון אנשים מכניסים לגופם מזונות לא מזינים והגוף בהיותו מכונה יודע לזהות את הנזק. דיאטת hcg מאפשרת לאנשים לזהות את התקלה בגוף ולחזור לגוף בריא תוך זמן קצר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *