איך מתכוננים נכון לנינג'ה ישראל

תכנית הטלוויזיה נינג'ה ישראל כבר משודרת בארץ בעונה שלישית ומצליחה לסחוף אחריה קהל מעריצים רב, הספורטאים מלהטטים על המתקנים והקהל בבית יושב מרותק למסך ומדמיין את עצמו על המכשירים שם מול מצלמות הטלוויזיה, אז החלטנו לרכז עבורכם כמה תחומי ספורט שתצטרכו להתמקד בהם כדי לחזק את השרירים הרצויים ולשפר טכניקה.

תחומי ספורט להתמקד בהם

בעקרון אם מסתכלים באופן סטטיסטי אז המצליחים הגדולים ביותר בנינג'ה הם מתאמנים שסוג הפעילות שלהם קשורה לפלג גוף עליון, רוב המתקנים בנינג'ה הם כאלו שפלג הגוף העליון עובד בהם חזק יותר ולכן יש חשיבות לעבוד בעיקר על חיזוק שרירי הגב, הידיים, הכתפיים, החזה והבטן.

• אימוני מתח ומקבילים – כיוון שמרבית המתקנים בנינג'ה הם במצב בו אתם תהיו תלויים באוויר ומה שמחזיק אתכם זה שרירי הגב והידיים חשוב מאד להתאמן על אימוני מתח שונים ומקבילים, שיפור שלכם על המתח יסייע לכם להיות חזקים יותר על המתקנים.
• אימוני התנגדות – אימוני התנגדות הם חשובים מאד עבור התחרות בנינג'ה בעיקר אלו שעובדים על שרירי הליבה שכן היא מסת השרירים שתעבוד חזק מאד בייצוב שלכם על המתקנים ובצבירת המומנט לקפיצה בין מכשירים שונים.
• אימוני טיפוס – זה לא סוד שהמטפסים הם הצד החזק של המתחרים בנינג'ה, אימוני טיפוס יסייעו לכ להיות טובים יותר ברוב המתקנים של הנינג'ה.
• אימוני נינג'ה – אז אחרי כל זה היום כבר יש אימונים שלמים שנקראים אימוני נינג'ה, מתחמים בהם תפגשו פנים אל פנים עם מתקנים זהים לאלו שבנינג'ה.
• אימוני פארקור – מתאמני הפארקור הם השניים ביכולתם למטפסים, זהו ספורט אקסטרים המשלב יכולות אקרובטיות מרשימות לצד חיזוק השרירים בכל חלק בגוף בעיקר שרירי הליבה.